Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Naše firma sídlí v srdci památkově chráněné oblasti kokořínského kraje (mezi Mladou Boleslaví, Českou Lípou a Mělníkem), přímo v památkové vesnici nazývané Žďár v Podbezdězí.

Díky zakladateli společnosti Josefu Břečkovi, který vystudoval obor stavební truhlářství a má již 15tileté zkušenosti ve svém oboru a to převážně v renovacích lidových architektonických památkách, nyní uplatňuje své znalosti ve vlastní firmě a to především v rukodělné práci, která následuje staré řemeslné tradice dochované v lid. roubených stavbách již po několik staletí. Zabýváme se renovací, výstavbou replik lid. Staveb až po jejich vybavení ve starém selském, retro i moderním stylu v masivním provedení.

DSC04274_onas_male.jpg

Spolupracujeme s kováři, kteří jsou mistři ve svém oboru, využíváme je především na památkově chráněné objekty, kde je zapotřebí pečlivé ruční práce spočívající v detailech replik starého kovářského umění. Též spolupracujeme se zedníky, kteří se zabývají také replikami historických staveb a jsou nezbytnou součástí v dokončovacích prací při renovací a výstavbách, které se týkají především v černých kuchyní, pecí, komínů apod. Nejen, že naše práce se stala i naší zálibou, ale zároveň se snažíme i o dochování starého řemesla v poctivé rukodělné práci s přírodními materiály, díky kterým se podařilo dodnes zachovat lidové architektonické památky. Naše firma si klade na srdce především spokojenost zákazníka a proto ke každému přistupujeme vždy individuálně a hlavně se snažíme vyhovět všem Vašim požadavkům, popř. poradit a přizpůsobit Vašim finančním možnostem.